Daňová evidence

Tato publikace představuje komplexní pojetí problematiky daňové evidence za účelem zjištění dílčího základu daně z příjmů ze samostatné činnosti.

Nakladatelství: Anag
Autor: Ing. Jana Pilátová a kolektiv
Vydáno: únor 2022
Počet stran: 352
ISBN: 978-80-7554-356-1

Ukázka v PDF: Daňová evidence

SKLADEM

Pouze osobní vyzvednutí, ul. Rytířska - Praha 1

459,- Kč
cena: 413,- Kč

Daňová evidence

Podrobněji k obsahu publikace

Tato publikace představuje komplexní pojetí problematiky daňové evidence za účelem zjištění dílčího základu daně z příjmů ze samostatné činnosti. Pozornost je proto věnována nejen dani z příjmů, ale i dani z přidané hodnoty, silniční dani, dani z nemovitých věcí, problematice sociálního a zdravotního pojištění osob samostatně výdělečně činných, a to vše i ve vazbě na pravidla týkající se podnikatelské činnosti fyzických osob podle občanského zákoníku.

Srovnání pravidel

Kniha obsahuje též srovnání pravidel platných pro daňovou evidenci a pro vedení jednoduchého účetnictví a dále také pravidla týkající se přechodu z daňové evidence na režim paušálních výdajů nebo na vedení podvojného účetnictví.

Platnost publikace

Platí i pro rok 2024, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude zdarma ke stažení na www.anag.cz v detailu produktu pod záložkou „Aktualizace“ (pod fotografií obálky knihy).


Související produkty

AnagAbecedaDPH.jpg

889,- 800,- Kč

Daňové zákony

189,- 170,- Kč