Nabídka kurzů pro veřejnost

Vzdělávání pro všechny, kteří se chtějí ve svém oboru posunout dál a získat nové znalosti a dovednosti. Všechny nabízené kurzy jsou prakticky pojaté a bohatě ilustrovány příklady z praxe. Z kurzů i workshopů si odnesete nejen nové znalosti a materiály, ale zdarma dostáváte podporu kterou určitě využijete při reálném užívání nových znalostí v praxi.

Moje první účetní závěrka

Kurz Moje první účetní závěrka je určen především začínajícím účetním, stejně jako všem se zájmem o toto téma. V kurzu se systematicky probere postup sestavení účetní závěrky od A do Z.

MŠMT logo - akreditováno

Účetnictví, daně, mzdy a daňová evidence s využitím PC

Chcete dokonale porozumět všem principům účetnictví a umět je využít v praxi? Za 200 hodin vás provedeme od naprostých základů až po cvičení na příkladech z praxe. Naučíte se vyplnit daňová přiznání, vypočítat daňové povinnosti, zpracovávat mzdy a provádět účetní operace na PC.

MŠMT logo - akreditováno

Účetnictví, daně a daňová evidence s využitím PC

Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně a daňová evidence s využitím PC je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost, ale i účtovat v účetním programu.

MŠMT logo - akreditováno

Účetnictví, daně a mzdy

Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně a mzdy je jedinečná volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere daňová problematika a zpracování mezd od A do Z. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost, ale i zpracovat mzdy.

MŠMT logo - akreditováno

Účetnictví, daně a daňová evidence

Rekvalifikační kurz Účetnictví, daně a daňová evidence je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, ale i sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost.

MŠMT logo - akreditováno

Účetnictví a daně

Rekvalifikační kurz Účetnictví a daně je optimální volba jak pro začátečníky, tak i pro účetní s praxi. V kurzu se naučíte účetnictví od základů až po pokročilejší operace, které jsou nedílnou součásti každodenní praxe účetní. Navíc v kurzu se probere i daňová problematika. Po absolvování kurzu budete umět nejen účtovat, ale i sestavit daňové přiznání a vypočítat daňovou povinnost.

Účetnictví - výuka na PC

Výuka účetnictví a daňové evidence v účetním programu Pohoda a jako bonus seznámení s programy Money a Premier

Základy účetnictví

Kurz vám pomůže porozumět logice a principům účetnictví, naučí Vás správně účtovat a využívat získané znalosti v každodenní praxi.

Účetnictví pro pokročilé

Kurz vám pomůže prohloubit dosavadní znalosti účetnictví a naučí vás provádět náročnější účetní operace.

Procvičování účetnictví

Kurz Procvičování účetnictví je plný praktických příkladů. Kurz vám pomůže upevnit dosavadní znalosti účetnictví a pochopit účetnictví jako celek.

Účetní specialista

Kurz vám pomůže prohloubit dosavadní znalosti účetnictví a naučí vás provádět náročnější účetní operace.

Účetnictví v praxi

Kurz spojuje kurzy Základy účetnictví a Účetnictví pro pokročilé a pomůže Vám nejen porozumět základním principům účetnictví, ale naučí vás provádět i pokročilejší účetní operace.

Účetnictví komplet

Kurz spojuje kurzy Základy účetnictví, Účetnictví pro pokročilé a Procvičování a pomůže Vám nejen porozumět základním principům účetnictví, ale naučí vás provádět i náročnější účetní operace.

kurzy Mzdy

Změny v mzdové oblasti od 1.1.2024

Kurz Změny v mzdové oblasti od 1.1.2024 je určen odborné i neodborné veřejnosti, zkrátka všem, kteří se o tuto problematiku zajímají.

MŠMT logo - akreditováno

Mzdové účetnictví s využitím PC

Kurz Mzdové účetnictví s využitím PC je kurz akreditovaný MŠMT a seznámí vás se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy. Navíc kurz je doplněn o výuku zpracování mezd na počítači v účetních programech Pohoda a Pamica.

MŠMT logo - akreditováno

Mzdové účetnictví

Kurz Mzdové účetnictví je kurz akreditovaný MŠMT a seznámí vás se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

Mzdy - výuka na PC

Výuka zpracování mezd v účetním programu Pohoda a Pamica, a jako bonus seznámení s programy Money a Premier.

Mzdy v praxi I.

Kurz Mzdy v praxi vás seznámí se vším co budete potřebovat pro zpracování mezd. Naučí vás základům personalistiky, jak správně vypočítat mzdu a co všechno připravit jako výstupy.

Mzdy v praxi II.

Kurz Mzdy v praxi II. je nadstavbou ke kurzu Mzdy v praxi I., kde se dozvíte další oblasti nutné ke zpracování mezd.

Mzdy procvičování

Kurz Mzdy procvičování je plný praktických příkladů. Kurz vám pomůže upevnit dosavadní znalosti mezd a zopakovat jednotlivé oblasti zpracování mezd na praktických příkladech.

kurzy Daně

Daňové novinky pro rok 2024

Kurz Daňové novinky pro rok 2024 je určen odborné i neodborné veřejnosti, zkrátka všem, kteří se o tuto problematiku zajímají.

Moje první daňové přiznání k dani z příjmů právnických osob

Kurz Moje první daňové přiznání je určen především začínajícím účetním a je vhodný všem co mají o to zájem. V kurzu se systematický probere postup zpracování daňového přiznání řádek po řádku.

Moje první daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob

Kurz Moje první daňové přiznání je určen především začínajícím účetním a je vhodný všem co mají o to zájem. V kurzu se systematický probere postup zpracování daňového přiznání řádek po řádku.

MŠMT logo - akreditováno

Daňový a účetní specialista

Rekvalifikační kurz Daňový a účetní specialista je určen pro účetní, ekonomy a finanční ředitele. Kurz je taky velice vhodný jako zahájení přípravy na zkoušky na daňového poradce.

MŠMT logo - akreditováno

Daňový specialista

Rekvalifikační kurz Daňový specialista je určen pro účetní, ekonomy a finanční ředitele. Kurz je taky velice vhodný jako zahájení přípravy na zkoušky na daňového poradce.

MŠMT logo - akreditováno

Daňová evidence

Kurz se vám pomůže zorientovat v daňových záležitostech, porozumět zásadám daňové evidence, správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.

Základy daní

Kurz vám pomůže se zorientovat v daňových předpisech a prohloubit dosavadní znalosti.

Daňová evidence pro podnikatele

Kurz vám pomůže nejen porozumět základním zásadám daňové evidence, ale naučí vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň a pojištění.

Silniční daň

Kurz Silniční daň vás kompletně seznámí se zákonem o dani silniční. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.

DPH

Kurz Daň z přidané hodnoty Vás seznámí nejen se zákonem o DPH, ale i pomůže Vám porozumět této daní, naučí Vás správně stanovit daňovou povinnost, vyplnit daňové přiznání a poradit klientům i v náročných situacích. Součásti kurzu je procvičování probrané látky na příkladech, vyplňování daňových přiznání a kontrolního hlášení a výpočet daňové povinnosti. Kurz je velice vhodný i jako zahájení přípravy na zkoušky na daňového poradce.

Daň z příjmů právnických osob

Kurz Daň z příjmů právnických osob je určen pro účetní, ekonomy a finanční ředitele. Kurz je taky velice vhodný jako zahájení přípravy na zkoušky na daňového poradce. Kurz je součásti akreditovaného kurzu Daňový specialista.

Daň z příjmů fyzických osob

Kurz Daň z příjmů fyzických osob je určen pro účetní, ekonomy a finanční ředitele. Kurz je taky velice vhodný jako zahájení přípravy na zkoušky na daňového poradce. Kurz je součásti akreditovaného kurzu Daňový specialista.

Daň z nemovitých věcí

Kurz Daň z nemovitých věcí vás kompletně seznámí se zákonem o dani z nemovitých věcí. Součásti kurzu je vyřešení konkrétních příkladů z praxe včetně vyplnění daňového přiznání.

Školení Google Analytics I

Měření výkonu webu či eshopu je klíčem k dobrým rozhodnutím. Naučíme vás web nejen měřit, ale i získaným datům porozumět.

Školení Google Analytics II

Používáte Google Analytics, ale chybí vám tam detailnější informace užití stránek či chování návštěvníků? Chcete pomoct s reporty? Právě pro vás je toto rozšiřující školení.

Google Tag Manager - prakticky

Workshop vám ukáže, jak snadno lze pomocí GTM detailně měřit chování návštěvníků stránek nebo získat doposud skrytá data a dále s nimi pracovat.

kurzy Marketing

Školení PPC reklamy I

PPC reklama je dneska nedílnou součástí online marketingu každé firmy zabývající se reklamou. Naučíme vás jak na stránky přivést relevantní návštěvníky a proměnit je na klienty.

SEO optimalizace prakticky

SEO aneb optimalizace pro vyhledávače má i dnes velký význam a je dobré na své viditelnosti pracovat stejně jako odstranit chyby. Naučíme vás jak.

Facebook reklama pro začátečníky

Naučíme vás jak pomocí Facebook reklamy přivést na stránky potenciální klienty, analyzovat je a správně vyhodnotit úspěšnost.

Zbožové vyhledávače prakticky

Zbožové vyhledávače poskytují unikátní možnosti jak rychle a levně získat klienty, kteří přímo stojí o vaše zboží. Naučíme vás jak zbožáky efektivně využít.

Nástroje online marketingu

Pro kvalitní online marketing je potřeba zpracovat obrovské množství dat a obrovské množství dat vytvořit. Ukážeme vám jak si práci zjednodušit nebo zautomatizovat.

MŠMT logo - akreditováno

Manažer internetových projektů a online marketingu

Kurz Manažer internetových projektů a online marketingů je kurzem akreditovaným MŠMT a seznámí se vším co budete potřebovat pro úspěšné řízení a propagaci webových projektů. Naučí vás jak projekt úspěšně vést po stránce osobní, technické i jak ho následně úspěšně propagovat. Výhodou tohoto kurzu je jeho komplexnost, zvýhodněná cena a možnost plné úhrady kurzovného Úřadem práce.

kurzy Tvorba webu

Wordpress pro začátečníky

Ukážeme vám jak si snadno a rychle postavit vlastní stránky pro svou firmu, podnikání nebo pro přátele. Snadno, rychle a bez programování.

Wordpress, tvorba vlastních stránek

Kurz vás naučí Wordpress od naprostých základů až po pokročilá témata jako je tvorba vlastních šablon nebo vlastních typů stránek. Naučte se Wordpress pořádně!

MŠMT logo - akreditováno

Tvorba www stránek

Kurz Tvorba www stránek je kurzem akreditovaným MŠMT a uvede vás do tvorby webových stránek a eshopů. Naučí vás potřebné technologie, nástroje i postup efektivně stránky vytvářet. Výhodou tohoto kurzu je jeho komplexnost, zvýhodněná cena a možnost plné úhrady Úřadem práce.

kurzy Podnikání

OSVČ - daně a daňová evidence

Kurz OSVČ – daně a daňová evidence Vám pomůže nejen porozumět základním zásadám daňové evidence, ale naučí Vás správně stanovit základ daně, vypočítat daň z příjmů, silniční daň, zdravotní a sociální pojištění. Součásti kurzu je procvičování probrané látky na příkladech s vyplněním daňových přiznání a přehledu na OSSZ a zdravotní pojišťovnu dle zadaného příkladu.

EET - komplet od A do Z

Kurz EET – komplet od A do Z je vhodný zejména pro podnikatele, kterých se bude týkat třetí (od 1.3.2018) a čtvrtá (od 1.6.2018) etapa EET. Současně je určen pro účetní nebo pracovníky, kteří budou metodicky zajišťovat elektronickou evidenci tržeb.

kurzy Práce na PC

MŠMT logo - akreditováno

Základy obsluhy osobního počítače

Kurz Základy obsluhy osobního počítače je kurzem akreditovaným MŠMT a naučí vás používat nejen internet a elektronickou poštu, ale i kancelářské programy MS Word, MS Excel a MS PowerPoint na základní uživatelské úrovni.

Excel - výuka na PC

Kurz Excel - výuka na PC vás naučí používat kancelářský program MS Excel na základní uživatelské úrovni.

Word - výuka na PC

Kurz Word - výuka na PC vás naučí používat kancelářský program MS Word na základní uživatelské úrovni.

PowerPoint - výuka na PC

Kurz PowerPoint - výuka na PC vás naučí používat kancelářský program MS PowerPoint na základní uživatelské úrovni.

Hledáte specifický kurz nebo potřebujete firemní kurz?

Zavolejte nebo napište a připravíme vám individuální nabídku.